Antistresové omalovánky, Říše snů

GRADA


Antistresové omalovánky, Říše snů. Další dobrodružné a nápadité omalovánky pro dospělé od známého filipínského ilustrátora Kerbyho Rosanese. Ponořte se do jeho detailního a promyšleného světa fantazie, kde nechává zvířata, věci a objekty proměňovat v ohromující detaily.

Informace o zboží
Kód :
K397
EAN :
9788027101399
Výrobce :
GRADA
Záruka :
24 měsíců
Dostupnost :
Skladem

Toto zboží se již neprodává

Detailní popis: Antistresové omalovánky, Říše snů

Antistresové omalovánky, Říše snů. Další dobrodružné a nápadité omalovánky pro dospělé od známého filipínského ilustrátora Kerbyho Rosanese. Ponořte se do jeho detailního a promyšleného světa fantazie, kde nechává zvířata, věci a objekty proměňovat v ohromující detaily. Skvělá steam-punkem inspirovaná sova vznikla z ozubených koleček, lví hřívu tvoří změť propletených kabelů, drátů a trubek. Po celé knize jsou poschovávané zajímavé objekty, podaří se Vám je všechny najít? Na konci knihy je pak řešení k hledaným předmětům. Autor tu pro Vás nechal i pár záměrně prázných míst k domalování podle Vaši vlastní fantazie. Těšit se můžete na osmdesát devět stran omalovánek proti stresu, které jsou vhodné pro fixy, pastelky, křídy i progresa.

Produkt: Antistresové omalovánky, Říše snů je zařazen v těchto kategoriích

Videa k produktu: Antistresové omalovánky, Říše snů

Podobné produkty s Antistresové omalovánky, Říše snů  

Prokopův dům, s.r.o., Adámkova 194, 539 01 Hlinsko, email: info@prokopuvdum.cz, tel: 608 333 748
IČO: 25942751, DIČ: CZ25942751, provozní doba: pondělí - pátek 8:00 - 15:00

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hod.
Facebook
 
platba kartou
 
karta2
 
Psací soupravy