Ave Tech True Pix Role - šíře 33 cm a návin 3048 cm

SAWGRASS


Ave Tech True Pix Role - šíře 33 cm a návin 3048 cm. Prémiový přenosový papír na potisk sublimačních povrchů, ideální pro tiskárny RICOH a Virtuoso s inkousty Sawgrass. Je odolný vůči rozmazání a posunutí a přitom s vysokým přenosem barev.Papír z dílny SAWGRASS doporučený jako ideální řešení pro potisk. ...

Informace o zboží
Kód :
SU-TruePix-33
EAN :
SE13100
Výrobce :
SAWGRASS
Záruka :
24 měsíců
Dostupnost :
Skladem   

998,25 Kč
825,00 Kč bez DPH

Detailní popis: Ave Tech True Pix Role - šíře 33 cm a návin 3048 cm

Ave Tech True Pix Role - šíře 33 cm a návin 3048 cm. Prémiový přenosový papír na potisk sublimačních povrchů, ideální pro tiskárny RICOH a Virtuoso s inkousty Sawgrass. Je odolný vůči rozmazání a posunutí a přitom s vysokým přenosem barev.

Papír z dílny SAWGRASS doporučený jako ideální řešení pro potisk. Obzvlášť s inkousty Sublijet HD a UHD přináší nejlepší výsledky.

Transferový papír TruePix CLASSIC pro sublimační přenos od společnosti Sawgrass byl jmenován produktem SGIA 2018. Produkt roku v médiích - kategorie transferového papíru Dye Sublimation.

TruePix CLASSIC je ideálním řešením pro inkousty Sawgrass s vysokým gamutem. Je vhodný pro použití na tvrdých i měkkých podkladech. Jedná se o „chytrý“ transferový papír, určený pro extrémně vysokou úroveň uvolňování barviva během lisovacího procesu. Pevné látky se začnou sublimovat později než u jiných papírů, což dává substrátu čas, aby se rozprostřel, než dojde k přenosu barev. Papír pro přenos sublimace TruePix CLASSIC je speciálně navržen pro extrémně vysokou úroveň uvolňování barviva během lisovacího procesu, což vede k bohatému přenosu barev na substráty.

Hladký povrch papíru pomáhá poskytovat obrázky ve vysokém rozlišení a je speciálně navržen tak, aby inkousty držel na povrchu, aniž by byl nasycený papír příliš mokrý a rozmazaný. Papír TruePix CLASSIC se také může pochlubit prakticky nulovým smrštěním při použití v tepelném lisu, což je důležitá funkce pro minimalizaci chyb během přenosu.

Tvořte jako nikdy předtím pomocí systému na potisk produktů Sawgrass Virtuoso. Systémy Sawgrass Virtuoso jsou prvním a jediným plně integrovaným řešením pro stolní počítače navrženým speciálně pro sublimaci. Doporučený sublimační papír pro použití s tiskárnami Sawgrass. Tento sublimační papír je navržen pro práci se všemi inkousty Sawgrass, aby byl zajištěn čistý přenos v zářivých barvách.

Darcy Mauro, prezident Sawgrass: "Tuto řadu papíru jsme vyvinuli speciálně tak, aby poskytoval nejlepší přenosový výstup s našimi systémy pro dekorování produktů pomocí Virtuoso HD s konzistentními a spolehlivými výsledky."

Parametry Ave Tech True Pix Role - šíře 33 cm a návin 3048 cm
    Záruka (měs):24

Produkt: Ave Tech True Pix Role - šíře 33 cm a návin 3048 cm je zařazen v těchto kategoriích

Prokopův dům, s.r.o., Adámkova 194, 539 01 Hlinsko, email: info@prokopuvdum.cz, tel: 608 333 748
IČO: 25942751, DIČ: CZ25942751, provozní doba: pondělí - pátek 8:00 - 15:00

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hod.
platba kartou
 
karta2
 
Psací soupravy
 
ffp2