Batoh studentský 2v1 Explore ANNA My favorite
Batoh studentský 2v1 Explore ANNA My favorite
Batoh studentský 2v1 Explore ANNA My favorite
Batoh studentský 2v1 Explore ANNA My favorite

Batoh studentský 2v1 Explore ANNA My favorite

EXPLORE


Batoh studentský 2v1 Explore ANNA My favorite. Studentský batoh 2v1 ANNA je dvoudílný a čtyřkomorový. Dvoudílný (2v1) znamená, že zip u druhé komory jde buď úplně rozepnout a tím se rozdělí batoh na dva, nebo se batoh rozepne jen částečně a slouží jako plnohodnotný čtyřkomorový batoh.
Informace o zboží
Kód :
b-1922-1.933
EAN :
7297110152009
Výrobce: :
EXPLORE
Záruka :
24 měsíců
Dostupnost :
Skladem 2 ks   

1 264,45 Kč
bez DPH 1 045,00 Kč

Detailní popis: Batoh studentský 2v1 Explore ANNA My favorite

Batoh studentský 2v1 Explore ANNA My favorite. Studentský batoh 2v1 ANNA je dvoudílný a čtyřkomorový. Dvoudílný (2v1) znamená, že zip u druhé komory jde buď úplně rozepnout a tím se rozdělí batoh na dva, nebo se rozepne jen částečně a slouží jako plnohodnotný čtyřkomorový batoh. 

Vzniklý větší má zádovou část s polstrováním a ergonomickým systémem pro ochranu páteře. Široké nosné řemeny jsou opatřeny výškově nastavitelným spojovacím prsním páskem. Dno batohu má vnitřní podložku, která zpevní jeho celkovou konstrukci a zajistí stabilitu batohu při jeho postavení na zem. Na předním dílu je pak velká kapsa na zip.

Vzniklý menší batoh, je dvoukomorový, v přední komoře s bohatě členěným organizérem našitým na velké vnitřní kapse. Organizér tvoří  kapsička na mobil, další kapsička na zip a místo na psací potřeby. V horní části je upevněna karabinka na klíče. Na předním dílu je velká otevřená kapsa. Zádová část je polstrována v celé ploše. Batoh má dvě síťované volně přístupná boční kapsy v horním okraji se všitou gumou. Reflexní prvky jsou jak na předním dílu, tak i na nosných řemenech. Na batoh je poskytována dvouletá záruční lhůta.

Produkt: Batoh studentský 2v1 Explore ANNA My favorite je zařazen v těchto kategoriích