Batoh studentský 2v1 Explore VIKI Colors

EXPLORE


Batoh studentský 2v1 Explore VIKI Colors. Studentský batoh 2v1 VIKI je dvoudílný a tříkomorový. Dvoudílný (2v1) znamená, že zip u prostřední komory jde buď úplně rozepnout a tím se rozdělí batoh na dva, nebo se batoh rozepne jen částečně a slouží jako plnohodnotný tříkomorový batoh.

Informace o zboží
Kód :
b-1921-1.901
EAN :
7297110152207
Výrobce:
EXPLORE
Záruka
24 měsíců
Dostupnost :
Skladem   

1 264,20 Kč
bez DPH 1 044,79 Kč

Detailní popis: Batoh studentský 2v1 Explore VIKI Colors

Batoh studentský 2v1 Explore VIKI Colors. Studentský batoh 2v1 VIKY je dvoudílný a tříkomorový. Dvoudílný (2v1) znamená, že zip u prostřední komory jde buď úplně rozepnout a tím se rozdělí batoh na dva, nebo se rozepne jen částečně a slouží jako plnohodnotný tříkomorový batoh.

Větší má zádovou část s polstrováním a ergonomickým systémem pro ochranu páteře. Široké nosné řemeny jsou opatřeny výškově nastavitelným spojovacím prsním páskem. Dno batohu má vnitřní podložku, která zpevní jeho celkovou konstrukci a zajistí stabilitu batohu při jeho postavení na zem. Na předním dílu je pak velká kapsa na zip.

Menší batoh, má bohatě členěný organizér našitý na velké vnitřní kapse. Organizér tvoří  kapsička na mobil, další kapsička na zip a místo na psací potřeby. V horní části je upevněna karabinka na klíče. Na předním dílu je kapsička na zip. Zádová část je polstrována v celé ploše. Batoh má dvě síťované volně přístupná boční kapsy v horním okraji se všitou gumou. Reflexní prvky jsou jak na předním dílu, tak i na nosných řemenech. Na batoh je poskytována dvouletá záruční lhůta.

Produkt: Batoh studentský 2v1 Explore VIKI Colors je zařazen v těchto kategoriích