Magnetické barvy

V této kategorii Magnetické barvy nabízíme magnetické barvy na vodní bázi. Magnetická barva je šedá akrylová barva. Využití kdekoliv: dětské pokoje, kuchyň, kancelář nebo obývací pokoj. Magnetické barvy nabízejí nové možnosti dekorace vašeho domova. Jednoduché plochy se stanou multifunkční: psaní zpráv, pohlednice, nákupní seznamy. Už nepotřebujete sponky, šrouby, háky. Vhodné pro malování na stěny, dřevo, dřevotřísku, kov, plátno (též malířské), plachtovinu, sklo, keramiku atd. Malovaný předmět musí být čistý, zbavený prachu. Před použitím barvu dobře rozmíchejte. Barvu natírejte křížem štětcem nebo nanášejte pěnovým malířským válečkem. Barva má dobrou krycí schopnost. Pro optimální přilnavost magnetů nanášejte 3 nebo více vrstev. Po zaschnutí cca 24 hodin vzniká magnetická plocha. Barva je světlostálá a odolná vlhkosti. Po zaschnutí lze barvu přemalovat všemi akrylovými barvami Marabu, jako Decormatt, Decorlack nebo Basic Acryl. Pracovní náčiní ihned umyjte mýdlem a vodou. Existují různé druhy a kvality magnetů, čím silnější tím lepší.

Tipy: kombinujte barvu Magnetickou barvu s Tabulovými barvami. Získáte magnetickou tabuli, která je také popisovatelná křídou.
500 ml barvy stačí na 1 m2, natíráno 3 vrstvami

Vámi zadaným požadavkům nevyhovuje žádný produkt

Prokopův dům, s.r.o., Adámkova 194, 539 01 Hlinsko, email: info@prokopuvdum.cz, tel: 608 333 748
IČO: 25942751, DIČ: CZ25942751, provozní doba: pondělí - pátek 8:00 - 15:00

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hod.
Facebook
 
platba kartou
 
karta2
 
Psací soupravy