Pexeso MFP 3xA4 Zvířata ze ZOO

MFP


Pexeso MFP 3xA4 Zvířata ze ZOO. Populární dětská stolní hra, pexeso pro děti s obrázky zvířat ze ZOO. Tato karetní hra obsahuje 32 dvojic obrázků. Hrací kartičky jsou velikosti 51x51mm. Výborná učební pomůcka pro děti a rodiče. Naučte své děti nová slova a procvičujte jejich paměť. Věděli jste, že slovo ...

Informace o zboží
Kód :
MFP5300896
EAN :
8595138544028
Výrobce:
MFP
Záruka
24 měsíců
Dostupnost :
Skladem   

27,61 Kč
bez DPH 22,82 Kč

Detailní popis: Pexeso MFP 3xA4 Zvířata ze ZOO

Pexeso MFP 3xA4 Zvířata ze ZOO. Populární dětská stolní hra, pexeso pro děti s obrázky zvířat ze ZOO. Tato karetní hra obsahuje 32 dvojic obrázků. Hrací kartičky jsou velikosti 51x51mm. Výborná učební pomůcka pro děti a rodiče. Naučte své děti nová slova a procvičujte jejich paměť. Věděli jste, že slovo PEXESO vzniklo souslovím slov PEKELNĚ SE SOUSTŘEĎ?
Návod ke hře pexeso: Pexeso mohou hrát nejméně dva hráči. Všechny rozstříhané kartičky se zamíchají a rozloží obrázkem dolů do čtverce 8x8 kartiček. Nesmí se při tom dívat na obrázek. Hráči si určí pořadí hry. Hráč otočí dvě libovolné kartičky tak, aby si i ostatní spoluhráči mohli obrázky a jejich umístění zapamatovat. Pokud nemají kartičky stejné obrázky, otočí je a vrátí na původní místo. Pokračuje další hráč, který je na řadě. Jestliže objeví stejné obrázky, získává bod a obě kartičky vyřadí ze hry. Pokračuje do té chvíle, kdy otočí dva různé obrázky. Vyhrává hráč, který získá více bodů. Nevhodné pro děti do 3 let, nebezpečí vdechnutí a spolknutí malých částic.

Parametry Pexeso MFP 3xA4 Zvířata ze ZOO

    Rozměr dílku: 51x51mm
    Rozměr pexesa: 3xA4
    Papír křída matná 350g + lamino lesk 1/1

Produkt: Pexeso MFP 3xA4 Zvířata ze ZOO je zařazen v těchto kategoriích