Pexeso Maxi MFP LUX 1

Pexeso Maxi MFP LUX 1

MFP


Pexeso Maxi MFP LUX 1. Pexeso pro malé děti s obrázky ze všedního života. Tato karetní hra obsahuje 12 dvojic obrázků, vyrobeno z 3mm silného materiálu, aby jej malé děti mohly lépe uchopit a otočit. Hrací kartičky jsou velikosti 7x7cm. Výborná učební pomůcka pro děti a rodiče. 

Informace o zboží
Kód :
MFP5300708
EAN :
8595138593217
Výrobce: :
MFP
Záruka :
24 měsíců
Dostupnost :
Skladem   

106,30 Kč
bez DPH 87,85 Kč

Detailní popis: Pexeso Maxi MFP LUX 1

Pexeso Maxi MFP LUX 1. Pexeso pro malé děti s obrázky ze všedního života. Tato karetní hra obsahuje 12 dvojic obrázků, vyrobeno z 3mm silného materiálu, aby jej malé děti mohly lépe uchopit a otočit. Hrací kartičky jsou velikosti 7x7cm. Výborná učební pomůcka pro děti a rodiče. Naučte své děti poznávat nové věci a procvičujte jejich paměť. Věděli jste, že slovo PEXESO vzniklo souslovím slov PEKELNĚ SE SOUSTŘEĎ?
https://cs.wikipedia.org/wiki/Pexeso
Návod ke hře pexeso: Pexeso mohou hrát nejméně dva hráči. Všechny rozstříhané kartičky se zamíchají a rozloží obrázkem dolů. Nesmí se při tom dívat na obrázek. Hráči si určí pořadí hry. Hráč otočí dvě libovolné kartičky tak, aby si i ostatní spoluhráči mohli obrázky a jejich umístění zapamatovat. Pokud nemají kartičky stejné obrázky, otočí je a vrátí na původní místo. Pokračuje další hráč, který je na řadě. Jestliže objeví stejné obrázky, získává bod a obě kartičky vyřadí ze hry. Pokračuje do té chvíle, kdy otočí dva různé obrázky. Vyhrává hráč, který získá více bodů. Nevhodné pro děti do 3 let, nebezpečí vdechnutí a spolknutí malých částic. 

Produkt: Pexeso Maxi MFP LUX 1 je zařazen v těchto kategoriích