Pexeso Maxi MFP LUX 4 - Zvířátka v ZOO

MFP


Pexeso Maxi MFP LUX 4 - Zvířátka v ZOO. Pexeso pro malé děti s obrázky zvířat v ZOO . Tato karetní hra obsahuje 12 dvojic obrázků - hada, želvy, zebry, velblouda, slona, pštrosa, papouška, opice, lva, krokodýla, klokana a žirafy. Vyrobeno z 3mm silného materiálu, aby jej malé děti mohly lépe uchopit a otočit. Výborná ...

Informace o zboží
Kód :
MFP5300797
EAN :
8595138595754
Výrobce:
MFP
Záruka
24 měsíců
Dostupnost :
Skladem   

101,87 Kč
bez DPH 84,19 Kč

Detailní popis: Pexeso Maxi MFP LUX 4 - Zvířátka v ZOO

Pexeso Maxi MFP LUX 4 - Zvířátka v ZOO. Pexeso pro malé děti s obrázky zvířat v ZOO . Tato karetní hra obsahuje 12 dvojic obrázků - hada, želvy, zebry, velblouda, slona, pštrosa, papouška, opice, lva, krokodýla, klokana a žirafy. Vyrobeno z 3mm silného materiálu, aby jej malé děti mohly lépe uchopit a otočit. Hrací kartičky jsou o velikosti 7x7cm. Výborná učební pomůcka pro děti a rodiče. Naučte své děti jména zvířátek ze ZOO a procvičujte jejich paměť. Věděli jste, že slovo PEXESO vzniklo souslovím slov PEKELNĚ SE SOUSTŘEĎ?
https://cs.wikipedia.org/wiki/Pexeso 
Návod ke hře pexeso: Pexeso mohou hrát nejméně dva hráči. Všechny rozstříhané kartičky zamíchají a rozloží obrázkem dolů. Nesmí se při tom dívat na obrázek. Hráči si určí pořadí hry. Hráč otočí dvě libovolné kartičky tak, aby si i ostatní spoluhráči mohli obrázky a jejich umístění zapamatovat. Pokud nemají kartičky stejné obrázky, otočí je a vrátí na původní místo. Pokračuje další hráč, který je na řadě. Jestliže objeví stejné obrázky, získává bod a obě kartičky vyřadí ze hry. Pokračuje do té chvíle, kdy otočí dva různé obrázky. Vyhrává hráč, který získá více bodů. Nevhodné pro děti do 3 let, nebezpečí vdechnutí a spolknutí malých částic.

Produkt: Pexeso Maxi MFP LUX 4 - Zvířátka v ZOO je zařazen v těchto kategoriích