Prašné křídy

V této kategorii Prašné křídy nabízíme křídy prašné, které máme od firmy Koh-i-noor. Prašné křídy zde jsou v sadách o různém počtu kusů. Kvadratický tvar prašné křídy, v němž je barevné jádro dodáváno k rukám uživatelů, poskytuje kromě běžných technik malby i možnost vykrývání velkých ploch pomocí malby podélnou hranou, zároveň ale dává možnost drobné kresby. Hranatý tvar tak vybízí k inspiraci a k rozvoji nových směrů ve výtvarné technice.

Hranaté prašné křídy se snadno stírají v dostatečném množství na podložku, čímž je umožněno následné roztírání barevných prachových částic. Tato technika malby poskytuje neomezené možnosti změny vydatnosti a odstínu. Roztíráním tak snáze dosáhneme stínování kresby. Po dokončení kresby je vhodné použít přípravek fixativ, který zabrání následnému rozmazávání dokončeného výtvarného díla. Žádný komponent užitý při výrobě neobsahuje toxické či jinak škodlivé látky a finální produkt je tedy vhodný pro všechny věkové kategorie uživatelů.

Tradičním výrobkem firmy KOH-I-NOOR HARDTMUTH jsou kulaté prašné křídy TOISON D’OR 8500. Jejich oblíbenost výtvarníky je založena na vysoké kvalitě všech vstupních komponentů, dlouhodobém výzkumu složení receptur a důsledném dodržování předepsaných výrobních postupů. Barevná nabídka těchto kříd je velmi široká.

Kulaté extra prašné křídy TOISON D´OR 8550 s průměrem jádra 12 mm vhodně doplňují stávající řadu kulatých prašných kříd TOISON D´OR 8500. Z charakteris­tických vlastností lze vyzdvihnout jejich měkkost, jemnost, sametový charakter kresby a vynikající stíratelnost a roztíratelnost nátěru. Barevná škála těchto kříd zahrnuje 48 barevných odstínů. Výborných psacích vlastností je dosaženo vhodnou kombinací všech vstupních komponentů, založených na dlouhodobém výzkumu složení receptur a důsledném dodržování předepsaných výrobních postupů.


Kreslící kazeta 8896/2KD Gioconda Koh-i-noor, dřevěná

Kreslící kazeta Koh-i-noor Gioconda 8896/2KD, velká kreslířská kazeta s hmotností přesahující 4 kg je vyrobena z kvalitího dřeva a obsahuje set prašných kříd v tužce Koh-i-noor, set kříd 8550 Gioconda, sadu roztírátek, pryž a o...

Kreslící kazeta 8896/2KD Gioconda Koh-i-noor, dřevěná
Detail
4 dny i
Cena s DPH4 275,99

Kreslící souprava 8891 Gioconda Koh-i-noor - Art Set

Kvalitní kreslící souprava 8891 Gioconda od Koh-i-nooru v plechové krabičce obsahující tužky, křídy a uhly v 39 dílném setu o rozměru 19 x 32 cm.

Kreslící souprava 8891 Gioconda Koh-i-noor - Art Set
Detail
Skladem i
Cena s DPH564,39


Křídy Koh-i-noor prašné TOISON D'OR kulaté

Křídy prašné TOISON D'OR kulaté, různé varianty. Kulaté prašné křídy TOISON D’OR 8500 jsou tradičním výrobkem firmy KOH-I-NOOR HARDTMUTH. V nabídce pestrá škála barev.

Křídy Koh-i-noor prašné TOISON D'OR kulaté
Detail
Cena od 41,27 Kč
varianty

Křídy Koh-i-noor prašné TOISON D'OR kvadratické

Křídy prašné TOISON D'OR kvadratické neboli hranaté. Kvadratický tvar, v němž je barevné jádro dodáváno k rukám uživatelů, poskytuje kromě běžných technik malby i možnost vykrývání velkých ploch pomocí malby podélnou hranou, zá...

Křídy Koh-i-noor prašné TOISON D'OR kvadratické
Detail
Cena od 92,57 Kč
varianty

Prašné křídy v tužce Koh-i-noor Gioconda

Prašné křídy v tužce Gioconda. Díky velkému průměru tuhy má tento výrobek vynikající výtvarné předpoklady pro každého uživatele. Ušlechtilé dřevo, z něhož je tužka vyrobena, umožňuje snadné hrocení a křídou tak lze nakreslit i ...

Prašné křídy v tužce Koh-i-noor Gioconda
Detail
Cena od 60,81 Kč
varianty

Soupravy prašných kříd EXTRA SOFT Koh-i-noor Toison d'Or

Soupravy prašných kříd EXTRA SOFT Toison d'Or. Tradičním výrobkem firmy KOH-I-NOOR HARDTMUTH jsou kulaté prašné křídy TOISON D’OR 8500. Jejich oblíbenost výtvarníky je založena na vysoké kvalitě všech vstupních komponentů,...

Soupravy prašných kříd EXTRA SOFT Koh-i-noor Toison d'Or
Detail
Cena od 138,85 Kč
varianty

Nadřazené kategorie


Facebook
 
platba kartou
 
karta2
 
Psací soupravy
 
Kalkulačka k batohům Walker zdarma
 
Batohy walker