Sada Fimo Kids Form & Play Roboti

STAEDTLER


Sada Fimo Kids Form & Play Roboti. Se sadami Fimo Kids Form & Play si děti mohou vytvořit svůj vlastní svět pro hraní, jednoduchý návod krok za krokem, s obrázky, je přizpůsobený dětem. Stupeň obtížnosti vyznačen na každé sadě (1-snadné, 2-středně obtížné, 3-obtížné). 

Informace o zboží
Kód :
803403LZ
EAN :
4007817806050
Výrobce :
STAEDTLER
Záruka :
24 měsíců
Dostupnost :
momentálně nedostupné   

193,99 Kč
160,33 Kč bez DPH

Detailní popis: Sada Fimo Kids Form & Play Roboti

Se sadou Fimo Kids Form & Play si děti mohou vytvářet rozličné tematické světy podle popsaných pokynů a mohou si tak vytvořit svoje vlastní příběhy ve světě her, které si vlastnoručně vyrobily. Každé dítě si jistě vybere svou úroveň obtížnosti (1=snadné, 2=středně obtížné, 3=obtížné) a díky srozumitelnému návodu, jak postupovat krok za krokem a díky množství obrázků, zvládne tvoření s Fimo Kids každé dítě. Obrázky jsou odpovídající k obtížnosti dané sady. Každá sada obsahuje 4 balení Fimo Kids a pozadí, které odpovídá danému tématu a obsahuje samozřejmě brožurku s návodem. Modelovací hmota z této řady je snadno tvarovatelná a obzvlášť měkká, ale i tak velmi dobře drží tvar. Fimo Kids skvěle podporuje dětskou kreativitu a představivost, pro svoje vlastnosti je ideální pro dětské ruce. Fimo Kids je dodáván ve znovu uzavíratelném balení, takže takto otevřenou modelovací hmotu můžete opětovně skladovat v originálním balení, hmota je v novém balení, čistě a bezpečně chráněná před nečistotami až do jejího dalšího použití. Z dalších vlastností můžeme vyzdvihnout – snadnou tvarovatelnost pro větší zábavu, tuto hmotu není třeba předem zpracovávat, je možné jí použít rovnou z balíčku, je bez zápachu a testovaná nezávislými toxikology. Má širokou paletu jasných barev a možnost míchání vlastních barev. Tato hmota je vhodná pro děti starších 8 let.

Produkt: Sada Fimo Kids Form & Play Roboti je zařazen v těchto kategoriích

Prokopův dům, s.r.o., Adámkova 194, 539 01 Hlinsko, email: info@prokopuvdum.cz, tel: 608 333 748
IČO: 25942751, DIČ: CZ25942751, provozní doba: pondělí - pátek 8:00 - 15:00

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hod.
platba kartou
 
karta2
 
Psací soupravy
 
ffp2