Sada k dekorování vajíček 7721 vajíčka v košíčku

ANDĚL PŘEROV


Sada k dekorování vajíček 7721 vajíčka v košíčku. Nabarví 18 až 30 vajíček. Materiál na 5 košíčků. Obsah balení: 6 tablet k barvení vajíček (červená, žlutá, modrá, oranžová, fialová, tyrkysová), čistá hmotnost 4,2g, dekorační samolepky (5ks), 3 filcová platíčka s předtištěnými motivy, oboustranná ...

Informace o zboží
Kód :
MFP2221256
EAN :
8595603430580
Výrobce:
ANDĚL PŘEROV
Záruka
24 měsíců
Dostupnost :
Skladem   

40,86 Kč
bez DPH 33,77 Kč

Detailní popis: Sada k dekorování vajíček 7721 vajíčka v košíčku

Sada k dekorování vajíček 7721 vajíčka v košíčku. Nabarví 18 až 30 vajíček. Materiál na 5 košíčků. Obsah balení: 6 tablet k barvení vajíček (červená, žlutá, modrá, oranžová, fialová, tyrkysová), čistá hmotnost 4,2g, dekorační samolepky (5ks), 3 filcová platíčka s předtištěnými motivy, oboustranná lepící páska, držáček na barvení, krabička na sušení vajíček. 

Návod na barvení vajíček:
Před barvením doporučujeme vajíčka umýt v roztoku jedlé sody (2 polévkové lžíce jedlé sody na 1 litr vody). Nepoužívejte hliníkové nádobí!
Pro obarvení nalijte do hrnku 1-1,5 polévkových lžic octa (9%) a 1-1,5 polévkových lžic vody. Přidejte jednu barvicí tabletu. Hrnek dolijte trochou vody (půl hrnku). Míchejte, dokud se tableta nerozpustí. Pro sytou barvu použijte horkou vodu a horká vajíčka.
Držák na barvení vajíček získáte částečným přehnutím a zacvaknutím plastového zobáčku. Ponořte vajíčko na držáčku do připravené barvicí lázně a nechte ho tam, dokud se nezabarví na požadovaný odstín (2-5 minut). Odstín můžete zkontrolovat tak, že vajíčko vytáhnete.
Vyloupnutím perforace na zadní straně krabičky získáte sušák na vajíčka.
Návod na výrobu košíčků:
Připravte si nůžky. Vystřihněte všechny filcové části podle nákresů.
Udělejte horní díl košíčku tak, že největší filcový dílek prostříháte na proužky (cca 15mm dlouhé a 2mm široké).
Odlamovacím nožíkem prořízněte místa určená na provlečení ucha košíčku, viz obrázek 4. Případně filc přeložte a prostřihněte nůžkami.
Ucho košíčku protáhněte zevnitř ven. Spodním otvorem vtáhněte konec ucha dovnitř. Takto poskládejte všechny košíčky.
Zbývající filcové dílky zaklesněte dle obrázku do sebe. Nakonec oboustrannou páskou ozdobte košíček zbývajícími dílky (kytičkami, zvířátky apod.). 

Produkt: Sada k dekorování vajíček 7721 vajíčka v košíčku je zařazen v těchto kategoriích