Sada k dekorování vajíček 7724 barevní motýlci

ANDĚL PŘEROV


Sada k dekorování vajíček 7724 barevní motýlci. Nabarví 18 až 30 vajíček. Krajka a motýlci na ozdobení 5 vajíček. Obsah balení: 6 tablet k barvení vajíček (červená, žlutá, modrá, oranžová, fialová, tyrkysová), ...

Informace o zboží
Kód :
MFP2221259
EAN :
8595603430641
Výrobce :
ANDĚL PŘEROV
Záruka :
24 měsíců
Dostupnost :
Skladem   

34,12 Kč
28,20 Kč bez DPH

Detailní popis: Sada k dekorování vajíček 7724 barevní motýlci

Sada k dekorování vajíček 7724 barevní motýlci. Nabarví 18 až 30 vajíček. Krajka a motýlci na ozdobení 5 vajíček. Obsah balení: 6 tablet k barvení vajíček (červená, žlutá, modrá, oranžová, fialová, tyrkysová), čistá hmotnost 4,2g, krajka (polyester) 1,2m, barevné bavlnky, filcoví motýlci, oboustranné lepící čtverečky, držáček na barvení, lepidlo, štětec, stojánky na vajíčka, krabička na sušení vajíček.

Návod na barvení a zdobení vajíček:
1. Pracovní plochu zakryjte novinami. Připravte si nádobí, ocet, papírové ubrousky, lžíci, nůžky a natvrdo uvařená vajíčka (nechejte je v horké vodě). Před barvením doporučujeme vajíčka umýt v roztoku jedlé sody (2 polévkové lžíce jedlé sody na 1 litr vody). Nepoužívejte hliníkové nádobí!
2. Pro obarvení nalijte do hrnku 1-1,5 polévkových lžic octa (9%) a 1-1,5 polévkových lžic vody. Přidejte jednu barvicí tabletu. Hrnek dolijte trochou vody (půl hrnku). Míchejte, dokud se tableta nerozpustí. Pro sytou barvu použijte horkou vodu a horká vajíčka.
3. Držák na barvení vajíček získáte částečným přehnutím a zacvaknutím plastového zobáčku. Ponořte vajíčko na držáčku do připravené barvicí lázně a nechte ho tam, dokud se nezabarví na požadovaný odstín (2-5 minut). Odstín můžete zkontrolovat tak, že vajíčko vytáhnete.
4. Vyloupnutím perforace na zadní straně krabičky získáte sušák na vajíčka. Z perforovaného papíru si odtržením proužku a spojením jeho konců můžete vyrobit ozdobný stojánek na vajíčka.
5. Z krajky odstřihněte dva pruhy v délce 10cm, krajku nenapínejte.
6. Lepidlem oba pruhy krajky nalepte na vajíčko, nechejte však mezi nimi 1 až 1,5cm mezeru. Nechejte 5 minut zaschnout.
7. Prostor mezi pruhy krajky pokryjte lepidlem. Vyberte si bavlnku a omotejte ji kolem vajíčka. Bavlnku natřenou lepidlem na vajíčko zlehka přitlačte. Konce bavlnky zastrčte za krajku.
8. Na ozdobené vajíčko oboustranným lepicím čtverečkem připevněte filcového motýlka.
9. Vystavte vajíčko na dekoračním stojánku. 

Produkt: Sada k dekorování vajíček 7724 barevní motýlci je zařazen v těchto kategoriích