dárek zdarmadoprava zdarma

Studentský batoh Walker FAME Sparkling Butterfly

SCHNEIDERS


Studentský batoh Walker FAME Sparkling Butterfly. Studentský batoh WALKER FAME je dvoukomorový batoh s velkou přední kapsou uzavíranou na zip. Zadní komora má v horní části kapsičku na zip, na zadní části velkou otevřenou kapsu a vnitřní část je členěna zdvojenou přepážku, která tento prostor člení na tři ...

Informace o zboží
Kód :
b-42033-080
EAN :
9002638209825
Výrobce :
SCHNEIDERS
Záruka :
24 měsíců
Dostupnost :
Skladem   

1 755,00 Kč
1 450,41 Kč bez DPH

Detailní popis: Studentský batoh Walker FAME Sparkling Butterfly

Studentský batoh WALKER FAME je dvoukomorový batoh s velkou přední kapsou uzavíranou na zip. Zadní komora má v horní části kapsičku na zip, na zadní části velkou otevřenou kapsu a vnitřní část je členěna zdvojenou přepážku, která tento prostor člení na tři samostatné části. Druhá komora je jednoduchá bez vnitřního členění. Přední velká kapsa má organizér navitý na kapse na zadní části. Organizér tvoří kapsička na mobil, síťovaná kapsička na zip a přihrádky na psací potřeby. V dolní části kapsy je reflexní paspule pro lepší viditelnost při špatných světelných podmínkách. Zádová část má ergonomické síťované polstrování. Široké nosné řemeny jsou opatřeny výškově nastavitelným spojovacím prsním páskem a reflexním páskem. V horní části je široké pevné madlo a vzadu pod ním poutko na pověšení. Po obou stranách jsou zdvojené kapsy s reflexní paspulí. Vnější menší kapsa je uzavíraná na zip, vnitřní větší je otevřená.
 
 
Zvláštnost: Motiv motýla na hlavním díku je sestaven z oboustranně různobarevných flitrů, po který když ve svislém směru přejíždíte rukou nahoru nebo dolů, tak motýl mění barvu.

Produkt: Studentský batoh Walker FAME Sparkling Butterfly je zařazen v těchto kategoriích

Podobné produkty s Studentský batoh Walker FAME Sparkling Butterfly