Akrylové barvy-Decorlack

V této kategorii Akrylové barvy-Decorlack nabízíme akrylové barvy Decorlack. Dekorační lesklé akrylové barvy jsou na vodní bázi pro školy, zábavu, volný čas a umělecká řemesla. Barvu je nutno před použitím důkladně promíchat. Je vhodná k malování a zdobení papíru, lepenky, dřeva, samotvrdnoucí modelářské hmoty, skla, umělé hmoty, keramiky, kovu, kamene, pěnové gumy, stejně tak je použitelná na šablonování a na ubrouskovou techniku. Má dobrou světelnou stálost, krycí schopnosti a zasychá přibližně po 30 minutách. Proschnutá, dobře přilnutá barva je odolná proti otěru, povětrnostním vlivům, slinám, ale není odolná proti mytí v myčce nádobí. Intenzivní, jasné barevné odstíny jsou vzájemně mísitelné, včetně metalických odstínů. Lze použít pro airbrush techniku.


Decorlack Acryl klasické odstíny

Decorlack Acryl klasické odstíny. Lesklé akrylové barvy v lahvičkách o obsahu 15 ml, různé klasické odstíny, návod k použití.  

Decorlack Acryl klasické odstíny
Detail
Cena od 30,00 Kč
varianty

Decorlack Acryl metalické odstíny

Decorlack Acryl metalické odstíny. Lesklé akrylové barvy v lahvičkách o obsahu 15 ml, různé metalické odstíny, s návodem k použití.  

Decorlack Acryl metalické odstíny
Detail
Cena od 36,00 Kč
varianty

Decorlack Acryl sada 6 ks

Decorlack Acryl sada 6 ks. Sada lesklých akrylových barev pro ty, kteří s barvami Decorlack začínají. Sada obsahuje: 6 barev + doplňky lahvičky obsahu 15 ml (odstíny: žlutá střední, červená karmínová, středně modrá, sytě zelená...

Decorlack Acryl sada 6 ks
Detail
3 dny i
Cena s DPH422,00


Nadřazené kategorie


Facebook
 
platba kartou
 
karta2
 
Psací soupravy
 
Kalkulačka k batohům Walker zdarma
 
Batohy walker