Akrylové barvy-Decormatt

V této kategorii Akrylové barvy-Decormatt nabízíme akrylové barvy Decormatt. Matná akrylová barva - decormatt je ideální pro školu, kutilství, volný čas a umělecká řemesla. Barva na vodní bázi je připravena k okamžitému použití. Před použitím barvu důkladně promíchat. Velmi dobře kryje, je stálobarevná na světle a rychle zasychá. Po zaschnutí dobře drží, odolává otěru a povětrnostním vlivům, není však odolná při mytí v automatických myčkách nádobí. Touto univerzální barvou lze malovat na vlhký povrch, a dokonce vytvářet reliéfy, aniž by praskala. Takto je možno malovat i na neupravený povrch (bez základové barvy). Proto se zvlášť dobře hodí pro lidové malby. Dále se tato pastová barva výborně hodí také pro malování pomocí šablony. Výborně drží na dřevě, papíru, kartonu, vytvrzovaných modelovacích hmotách, keramice, skle, plastech, kovu, kameni, polystyrénu, mechové gumě aj. Všechny odstíny se dají navzájem míchat. Štětec ihned po použití vymýt vodou.


Decormatt Acryl klasické odstíny

Decormatt Acryl klasické odstíny. Matné akrylové barvy v lahvičkách o obsahu 15 ml, různé klasické odstíny, návod k použití.  

Decormatt Acryl klasické odstíny
Detail
Cena od 30,00 Kč
varianty

Decormatt Acryl metalické odstíny

Decormatt Acryl metalické odstíny. Matné akrylové barvy v lahvičkách o obsahu 15 ml, různé metalické odstíny, návod k použití.  

Decormatt Acryl metalické odstíny
Detail
Cena od 78,00 Kč
varianty

Decormatt Acryl sada Colourful Birds

Decormatt Acryl sada Colourful Birds. Sada matných akrylových barev pro ty, kteří s barvami Decormatt začínají. Tři lahvičky, každá o obsahu 15 ml, odstíny: magenta, rezeda a světlá modrá. Sada dále obsahuje popisovač Deco Pain...

Decormatt Acryl sada Colourful Birds
Detail
3 dny i
Cena s DPH325,01


Nadřazené kategorie


Facebook
 
platba kartou
 
karta2
 
Psací soupravy
 
Kalkulačka k batohům Walker zdarma
 
Batohy walker