Batoh studentský 2v1 Explore HADER Grey

EXPLORE


Batoh studentský 2v1 Explore HADER Grey. Studentský batoh 2v1 HADER je dvoudílný a čtyřkomorový. Dvoudílný (2v1) znamená, že zip u druhé komory jde buď úplně rozepnout a tím se rozdělí batoh na dva, nebo se batoh rozepne jen částečně a slouží jako plnohodnotný čtyřkomorový batoh.

Informace o zboží
Kód :
b-1927-1.986
EAN :
7297110152474
Výrobce:
EXPLORE
Záruka
24 měsíců
Dostupnost :
Skladem   

1 264,20 Kč
bez DPH 1 044,79 Kč

Detailní popis: Batoh studentský 2v1 Explore HADER Grey

Batoh studentský 2v1 Explore HADER Grey. Studentský batoh 2v1 HADER je dvoudílný a čtyřkomorový. Dvoudílný (2v1) znamená, že zip u druhé komory jde buď úplně rozepnout a tím se rozdělí batoh na dva, nebo se rozepne jen částečně a slouží jako plnohodnotný čtyřkomorový batoh.

Vzniklý větší má zádovou část s polstrováním a ergonomickým systémem pro ochranu páteře. Široké nosné řemeny jsou opatřeny výškově nastavitelným spojovacím prsním páskem. Dno batohu má vnitřní podložku, která zpevní jeho celkovou konstrukci a zajistí stabilitu batohu při jeho postavení na zem. Na předním dílu je pak velká kapsa na zip.

Vzniklý menší batoh, je dvoukomorový, v přední komoře s bohatě členěným organizérem našitým na velké vnitřní kapse. Organizér tvoří  kapsička na mobil, další kapsička na zip a místo na psací potřeby. V horní části je upevněna karabinka na klíče. Na předním dílu je velká kapsa se svislým zipem. Zádová část je polstrována v celé ploše. Batoh má dvě síťované volně přístupná boční kapsy v horním okraji se všitou gumou. Reflexní prvky jsou jak na předním dílu, tak i na nosných řemenech. Na batoh je poskytována dvouletá záruční lhůta.

Produkt: Batoh studentský 2v1 Explore HADER Grey je zařazen v těchto kategoriích

Podobné produkty s Batoh studentský 2v1 Explore HADER Grey