Extrudery

V této kategorii Extrudery nabízíme extrudery a jejich komponenty.
TIP: leze Vám z extrudéru "popraskaná housenka" - znamená to, že hmota je málo propracovaná (spojená). Příště zkuste hmotu lépe zpracovat :-).

Upozornění:
Při práci s polymerovými hmotami zajistěte aby hmota byla dobře propracovaná (měkká) jinak hrozí zničení extrudéru nevhodně vysokým zatížením.

Při extrudaci postupujte jemným nepřerušovaným točivým pohybem pro snadný průběh vytlačování.

Upozornění na specifika při práci s metalickými modelínami (ART CLAY, METAL CLAY - nemáme v nabídce) - netýká se metalických odstínů FIMO a CERNIT): Při práci s metalickými modelínami je vhodnější použít jiný tip extrudéru, který je z nerezavějící ocele (není v nabídce). U nabízeného modelu riskujete, že jakýkoliv sebemenší škrábanec v povrchové vrstvě, který způsobíte na extrudéru – znehodnotí Vaší metalickou hmotu tím že se metalická hmota dostane do kontaktu s hliníkem.

Při použití metalické modelíny (Art Clay a Metal Clay) namažte všechny povrchy, které přijdou do kontaktu s hmotou abyste si zajistili hladký průběh vytlačování a nezničili jste extrudér. Použijte vhodné lubrikační gely určené pro hmotu se kterou pracujete.

Prokopův dům, s.r.o., Adámkova 194, 539 01 Hlinsko, email: info@prokopuvdum.cz, tel: 608 333 748
IČO: 25942751, DIČ: CZ25942751, provozní doba: pondělí - pátek 8:00 - 15:00

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hod.
platba kartou
 
karta2
 
Psací soupravy