Hmota Premo

V této kategorii Hmota Premo nabízíme hmotu Premo. Premo je prémiová polymerová hmota. Výroba probíhá v USA. Lze kombinovat s polymerovou hmotou FIMO i s Cernitem. Výrobek se zapéká na 120-130 st. C po dobu 30ti minut (pro sílu materiálu 6mm). Premo má široký výběr sytých a zvláštních barev. Velmi žádané jsou zejména metalické barvy. Premo je na omak při zpracovávání velmi kompaktní a trochu tužší než Cernit. Je tak srovnatelné s FIMO Professional.

Po chvíli hnětení je Premo natolik měkké, že se barvy snadno prolínají (blending) a přitom je dostatečně tuhé, že udrží jemné tvary a detaily. Premo si zachovává flexibilitu a přitom je konečný produkt velmi pevný a trvanlivý. Tato jedinečná kombinace vlastností předurčuje tuto hmotu pro tvoření šperků, domácích dekorací a funkčních detailů pro běžné použití. Ohromnou výhodou je také široká nabídka velmi jasných a sytých barev. Jednotlivé barvy lze míchat do nových odstínů.

Prokopův dům, s.r.o., Adámkova 194, 539 01 Hlinsko, email: info@prokopuvdum.cz, tel: 608 333 748
IČO: 25942751, DIČ: CZ25942751, provozní doba: pondělí - pátek 8:00 - 15:00

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hod.
platba kartou
 
karta2
 
Psací soupravy