Hmota pro regeneraci, změkčovač

V této kategorii Hmota pro regeneraci, změkčovač nabízíme přípravky na regenaci a změkčení polymerové hmoty Fimo, Cernit, Premo, Kato atd. Gel je určen pro regeneraci polymerových hmot. Fimo, je polymerová hmota pro všestranné použití. Je vhodná pro modeláž nehtů, na výrobu šperků, pro modeláře a výtvarné práce. Modelovací hmota FIMO PROFFESIONAL, EFFECT, SOFT. Po krátkém ručním hnětení se stává měkkou a podajnou a dá se lehce modelovat pomocí nožíku, válečku, strojku na nudle formiček apod. Pro výrobu nejrůznějších dekoračních předmětů, přívěsků, sponek, postaviček, korálků apod. a k dekoraci skla. Hotový výrobek se vypéká v troubě na 130°C po dobu 20-30 min nebo je možné ho vařit ve vodě po dobu 20 minut. Po vychladnutí je možno výrobek přelakovat.


Hmota Cernit 56g Soft Mix - Změkčovač

Cernit Soft Mix se používá na regeneraci polymerových hmot, se kterými se delší dobu nepracovalo a vykazují známky stárnutí. Cernit Soft Mix hmotě navrací její měkkost. Soft Mix se vyrábí v bílé barvě v 56g, přidává se v poměru...

Hmota Cernit 56g Soft Mix - Změkčovač
Detail
momentálně nedostupné i
Cena s DPH52,06

Hmota na regeneraci fimo hmoty 100 gramů

Hmota na udržení vláčnosti fimo hmoty při dlouhodobém skladování.

Hmota na regeneraci fimo hmoty 100 gramů
Detail
Skladem i
Cena s DPH82,47


Změkčovač polymerových hmot 30ml

30ml Změkčovač zlepšuje strukturu hmoty, pokud je příliš suchá a drobivá. Návod: přidáte pár kapek a jemným hnětením zapracujete do hmoty, která se stane měkkou a vláčnou.

Změkčovač polymerových hmot 30ml
Detail
momentálně nedostupné i
Cena s DPH133,72

Nadřazené kategorie


Facebook
 
platba kartou
 
karta2
 
Psací soupravy
 
Kalkulačka k batohům Walker zdarma
 
Batohy walker