doprava zdarma

Parker Sonnet Stainless Steel CT kuličková tužka, dárková kazeta s pouzdrem na karty

PARKER


Parker Sonnet Stainless Steel CT kuličková tužka, dárková kazeta s pouzdrem na karty. Kuličková tužka Parker Sonnet Stainless Steel CT s tělem z broušené nerezové oceli. V kombinaci s doplňky pokovenými palladiem. V dárkové kazetě s pouzdrem na karty.

Informace o zboží
Kód :
1502/5291511
EAN :
8590715147241
Výrobce:
PARKER
Záruka
24 měsíců
Dostupnost :
momentálně nedostupné   

2 065,50 Kč
bez DPH 1 707,02 Kč

Detailní popis: Parker Sonnet Stainless Steel CT kuličková tužka, dárková kazeta s pouzdrem na karty

Kuličková tužka (kuličkové pero, propiska):, * otočný mechanismus, * dodáváno s černou náplní, Vyrobeno ve Francii. Dodáváno v elegantním dárkovém balení., Nadčasová elegance modelu Sonnet, jeho vytříbený styl i rozmanité povrchové úpravy skvěle navazují na designérskou tradici značky Parker. Sonnet je dokonalým zosobněním všeho, co, Parker umí nejlépe – mistrovského zpracování hrotů z 18karátového zlata, ideálního rozložení hmotnosti pera i pečlivého sestavení jednotlivých, celkem 17 různých dílů. Modelová, řada Sonnet je skutečně nadčasová…a zároveň vždy aktuální., TIP: Kupte si rovnou i náhradní náplň Parker do kuličkové tužky.

Produkt: Parker Sonnet Stainless Steel CT kuličková tužka, dárková kazeta s pouzdrem na karty je zařazen v těchto kategoriích