doprava zdarma

Studentský batoh FAME Gamer

EMIPO


Studentský batoh FAME Gamer. Studentský batoh WALKER FAME je dvoukomorový batoh s velkou přední kapsou uzavíranou na zip. 

Informace o zboží
Kód :
b-42019-065
EAN :
9002638223463
Výrobce:
EMIPO
Záruka
24 měsíců
Dostupnost :
Skladem   

2 009,00 Kč
bez DPH 1 660,33 Kč

Detailní popis: Studentský batoh FAME Gamer

Studentský batoh FAME Gamer. Studentský batoh WALKER FAME je dvoukomorový batoh s velkou přední kapsou uzavíranou na zip. Zadní komora má v horní části kapsičku na zip, na zadní části velkou otevřenou kapsu a vnitřní část je členěna zdvojenou přepážku, která tento prostor člení na tři samostatné části. Druhá komora je jednoduchá bez vnitřního členění. Přední velká kapsa má organizér navitý na kapse na zadní části. Organizér tvoří kapsička na mobil, síťovaná kapsička na zip a přihrádky na psací potřeby. V dolní části kapsy je reflexní paspule pro lepší viditelnost při špatných světelných podmínkách. Zádová část má ergonomické síťované polstrování. Široké nosné řemeny jsou opatřeny výškově nastavitelným spojovacím prsním páskem a reflexním páskem. V horní části je široké pevné madlo a vzadu pod ním poutko na pověšení. Po obou stranách jsou zdvojené kapsy s reflexní paspulí. Vnější menší kapsa je uzavíraná na zip, vnitřní větší je otevřená.

Zvláštnost: Batoh má olemovanou přední kapsu oranžovou svítící paspulí. Po doplnění dvou tužkových baterií AA v horní části kapsy paspule buď svítí nebo bliká. Je to významný bezpečnostní prvek pro zvýšení viditelnosti za špatného počasí nebo v noci.

Produkt: Studentský batoh FAME Gamer je zařazen v těchto kategoriích

Podobné produkty s Studentský batoh FAME Gamer