doprava zdarma

Studentský batoh FAME Glow in the Dark

EMIPO


Studentský batoh FAME Glow in the Dark. Studentský batoh WALKER FAME je dvoukomorový batoh s velkou přední kapsou uzavíranou na zip. Zadní komora má v horní části kapsičku na zip, na zadní části velkou otevřenou kapsu a vnitřní část je členěna zdvojenou přepážku, která tento prostor člení na tři samostatné ...

Informace o zboží
Kód :
b-42015-070
EAN :
9002638223425
Výrobce:
EMIPO
Záruka
24 měsíců
Dostupnost :
Skladem   

2 009,00 Kč
bez DPH 1 660,33 Kč

Detailní popis: Studentský batoh FAME Glow in the Dark

Studentský batoh FAME Glow in the Dark. Studentský batoh WALKER FAME je dvoukomorový batoh s velkou přední kapsou uzavíranou na zip. Zadní komora má v horní části kapsičku na zip, na zadní části velkou otevřenou kapsu a vnitřní část je členěna zdvojenou přepážku, která tento prostor člení na tři samostatné části. Druhá komora je jednoduchá bez vnitřního členění. Přední velká kapsa má organizér navitý na kapse na zadní části. Organizér tvoří kapsička na mobil, síťovaná kapsička na zip a přihrádky na psací potřeby. V dolní části kapsy je reflexní paspule pro lepší viditelnost při špatných světelných podmínkách. Zádová část má ergonomické síťované polstrování. Široké nosné řemeny jsou opatřeny výškově nastavitelným spojovacím prsním páskem a reflexním páskem. V horní části je široké pevné madlo a vzadu pod ním poutko na pověšení. Po obou stranách jsou zdvojené kapsy s reflexní paspulí. Vnější menší kapsa je uzavíraná na zip, vnitřní větší je otevřená.

Zvláštnost: Batoh má olemovanou přední kapsu růžovou svítící paspulí. Stejně tak se rozsvítí kresby tří kolibříků na předním dílu po doplnění dvou tužkových baterií AA v horní části kapsy. Paspule a kresby buď svítí nebo blikají. Jsou to významné bezpečnostní prvky pro zvýšení viditelnosti za špatného počasí nebo v noci.

Produkt: Studentský batoh FAME Glow in the Dark je zařazen v těchto kategoriích

Podobné produkty s Studentský batoh FAME Glow in the Dark